Myra Estetik ile Yaza Hazırlanın

211
views

Lazer Epilasyon Nedir?

İnsan vücudunda ortaya çıkan ve görsel olarak kişiyi rahatsız eden istenmeyen tüylerin, lazer ışınları desteği ile daha kısa sürede ve daha sağlıklı bir şekilde yok edilmesi eylemi, lazer epilasyon nedir sorusuna da net bir şekilde yanıt veriyor. Son dönemde kadınlar kadar erkeklerin de en çok tercih ettiği uygulamalardan bir tanesidir. Lazer epilasyon ile birlikte istenmeyen tüylerden kurtulmak çok daha kolay ve uygulamanın yan etkilerine bakıldığında da zararsız olduğunu görebiliyoruz. Uygulama, deri ya da ter bezlerini hedef almıyor. Burada dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan bir tanesi, lazer epilasyon uygulamasının direkt olarak kıl köklerini hedef alıyor olmasıdır. Bu detay da cildinizin herhangi bir zarar görmeyeceğini ispatlar niteliktedir.

Lazer epilasyon yan etkileri şeklinde basit bir arama yaptığınız takdirde kızarma, kabarıklık ve hafif yanma gibi ibareler karşınıza çıkacaktır. Geçici sorunlar olduğunu ve vücudunuzda kalıcı izler bırakmayacağını da bilmenizde fayda var. Beklentilerinizin çok üzerinde bir uygulama ve vücudun farklı bölgelerinde de etkisini kısa sürede gösteriyor.  

Lazer epilasyon konusunu geride bıraktıktan sonra yine son dönemin en çok merak edilen konularından bir tanesi olan karın estetiği ile ilgili de bilgi paylaşımında bulunmaya çalışalım…

Karın Estetiği Nedir?

Karın bölgesinde meydana gelen yağlanma ve sarkma gibi sorunlar, en çok da kadınları rahatsız ediyor. Sağlık açısından sıkıntılı bir durum olduğu kadar görsel anlamda da kişiye rahatsızlık verebiliyor. Karın estetiği ile birlikte bu sorundan kurtulmanız mümkündür. Mini karın estetiği ve full karın estetiği operasyonları ile birlikte iki farklı uygulama karşımıza çıkıyor. Mini karın estetiği operasyonunda yalnızca karın alt bölgesi ve göbek altı kısım hedef alınıyor. Basit bir operasyon  neticesinde bu bölgedeki yağlardan kurtulmanız mümkündür ve operasyonun sağladığı en büyük avantajlardan bir tanesi de herhangi bir şekilde iz kalmıyor olmasıdır.

Gevşemiş olan karın kaslarının yeniden toparlanması ve daha sağlıklı bir hale getirilmesi için uygulanan bir diğer yöntem ise full karın estetiği olarak karşımıza çıkıyor. Bu operasyonun hitap ettiği bölge ise mini operasyona nazaran çok daha geniş ve fazladır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.