Keikei Büyük Beden Elbiseler

313
views

Büyük Beden Elbiseler

Özel gün ve davetler için elbiseler vazgeçilmezler arasında yer alıyor. Piyasada çok fazla elbise çeşidi olması kadınların kararsızlık yaşamasındaki temel nedenlerden biridir. Ancak büyük beden giyenler için durum tam da böyle değildir. Onlar için kendilerine uygun elbise bulmak biraz daha zordur. Bu noktada büyük beden kadınları düşünen markalar büyük beden elbiseleriyle yardımına koşmaktadır. Birbirinden farklı renk ve modelde tasarlanan elbiseler büyük bedende de şık olunabileceğini ortaya koymaktadır. Kısa kollu, uzun kollu, dantel, kumaş ve daha pek çok seçeneğin bulunduğu elbiseler nişan düğün konseptleri için son derece uygundur. Vücut tipine en yakın elbise seçerek doğru aksesuarlar ve ayakkabı ile kombinlediğinde oldukça şık bir görünüme kavuşabilirsin.

Büyük Beden Elbise Tercihleri

Büyük beden elbise seçimlerinde kadınlar genellikle vücut hatlarını ön plana çıkarmayan elbiseleri tercih etmektedir. Bunun için öncelikle vücut tipini iyi bilmen gerekir. Bu sayede fazla kiloların neden olduğu seni rahatsız eden görüntü doğru elbise seçimi ile kamufle edebilirsin. Keikei markası büyük beden elbise giyinmeyi tercih eden kadınlar için birbirinden farklı pek çok modelde elbise üretiyor. Neredeyse küçük beden için olan her elbisenin büyük beden seçeneği de bulunmaktadır. Bu sayede her kadın dilediği elbiseyi Keikei farkıyla rahatlıkla giyebilmektedir. Markaya ait hem özel günlerde hem de günlük kullanım için farklı elbise modelleri vardır.

Nasıl Giyinmelisin?

Büyük bedenler için kıyafet seçimi biraz daha dikkat isteyen bir konudur. Gün geçtikçe daha fazla kıyafet seçeneğinin olması özellikle elbise seçiminde sana kolaylık sağlamaktadır. Büyük beden giyim için elbise seçimi yaparken öncelikle bacak kalınlığını göz önünde bulundurmalısın. Kısa kalın ya da ince bacaklara sahipsen bu durumda uzun elbise giymek senin için daha uygun olmaktadır. Keikei’de kendin için rahatlıkla büyük beden için uzun elbise seçeneklerini bulabilirsin. Bazı kadınların üst bedeni geniş olup ince bacaklar vardır. Bu tarz vücuda sahipsen kısa elbise giymek daha iyi bir seçenektir. Eğer büyük beden yapısına sahipsen basen kısmına yapışan kıyafetler yerine düz inen etekli elbiseler seni daha şık gösterebilir. Aynı zamanda doğru renk seçimi de kıyafet seçiminde önemli hususlar arasında yer almaktadır.

Hangi Renkleri Tercih Etmelisin?

Siyah renk kusur kapatıcı kabul edildiğinden, büyük beden elbise giyen kadınlar genelde tercihlerini bu yönde yaparlar. Ancak vücut tipine uygun doğru kesim kıyafetler ile istediğin her rengi rahatlıkla kullanabilirsin. Eğer vücudunun bazı bölgelerine dikkat çekmek istiyorsan burada açık renkler, fazla kilolu olan bölgeleri gizlemek istiyorsan buralarda koyu renkler tercih etmelisin.

Koyu renk cilt tipine sahip olan büyük beden kadınlar için soft ve pastel renkler önerilmektedir. Bir şehir efsanesi olarak, kendini kilolu hisseden kadınların siyah giymesi gerektiği yönünde bir inanış hâkimdir. Ancak Keikei’de rahatlıkla bulabileceğin lacivert renkli elbise ve koyu kahverengi renkler de ince görünmeni sağlair. Ayrıca üst kısımda renkli kıyafetler giyiyorsan alt kısımda düz renkler giyerek uyum yakalayabilirsin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.