2018 Saç Modelleri

807
views

2018 yılına girdiğimizde merak edilen bir çok  konu vardı. Bu konuların başında moda geliyordu. Bayanlar tarafından çok fazla  beklenti içerisinde moda, bu beklentileri kış sezonu için karşıladı. İlkbahar, yaz ve sonbahar sezonları için karşılayacak mı? Biz konumuza geri dönelim. Moda aslında çok kapsamlı bir mecra. Bu mecra içerisinde kıyafet modellerinden tutunda, saç modellerine kadar bir çok konu var. Biz bugün bu konular içerisinde 2018 saç modelleri hakkında bir makale hazırlayacağız. Makalemizde genel olarak 2018 sezonu için en çok aratılan saç modellerini, saç model yapımlarını inceleyeceğiz. Ayrıca saç şekillerini kıyafetlerle kombin yapacağız.

Kayık Yaka Gelinlik Modelleri İçin Saç Modelleri

Bir çok bayan tarafından en çok dikkat edilen hususlardan birisi de budur. Çünkü yanlış bir saç modeli o zamanki giydiğiniz kıyafetle uyuşmaz. Bu uyuşmama sonucu ile de kötü bir görünüme neden olursunuz. Size güzel bir kombin örneği vermek istiyorum. Bu örnek gelin adayları için olacaktır. Son zamanlarda trend olan kayık yaka gelinlik modelleri için topuz saç modeli yapmalısınız. Çünkü saçınız dağınık olduğu vakit omuzlarınızdaki kayık yaka tasarımı görünmeyecek ve bu da kötü bir görünüme neden olacaktır.

kayık yaka gelinlik modelleri için saç modelleri

Kısa Saç Modelleri 2018

Geçtiğimiz senelere baktığımızda kısa saç bayanlar için çok ta önemli bir saç modeli değildi. Lakin günümüzde kısa saçlar bayanlar için önemli bir noktaya gelmiş bulunmakta. Bunun ana nedenlerinden birisi bana göre televizyon, sinema da karşımızda çıkan bayanlarda olması. Buna örnek verecek olursak eğer dünyaca ünlü Amerikalı Hollywood yıldızı Scarlett Johansson. Son yıllarda Scarlett saçlarını sürekli bir şekilde omuz hizasında modelleyerek bayanlar tarafından oldukça beğenildi ve çoğu bayanda kısa saçlı olma yolunda ilerledi. Ayrıca kısa saça en çok yakışan saç rengi ise sarı. Sarı ile kısa saç ayrı bir sinerji yakalayarak güzel birşey ortaya çıkıyor.

Scarlett Johansson saç modelleri

Bugün sizlere bayanlar tarafından çok fazla beğenilen saç modelleri hakkında bilgi vermeyi hedefledim. 2018 saç modelleri ile kombin yapılabilecek kıyafetleri, 2018 yılında moda haline gelen kısa saç modellerini sizlere önerdim. Aşağıdaki galeriden saç modellerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.