Freelook Saat Modelleri

795
views

Erkeklerin ve bayanların vazgeçemediği tek bir aksesuar vardır o da saattir. Saati bir eşya olarak düşünmemek gerektiğini söylemekte yarar var çünkü saat son zamanlarda saat olmaktan çıkarak artık şık ve hoş aksesuar olma yolunda emin adımlar ile yürüyor. Öyle ki tasarımcılar her bir kıyafete özel saat tasarlamaktadırlar. Bu da saatin ne kadar önemli bir kombin ürünü olduğunu bir kez daha ortaya çıkarıyor. Son zamanlarda adından sıkça söz ettiren bir marka var. O da Freelook. Freelook saat modelleri son dönemler de oldukça revaçta. Freelook kadın saat modelleri tüm detaylarıyla bu yazımızda bulabileceğiniz gibi freelook saat kullanıcı yorumları hakkında detaylı bilgileri de sizlerle paylaşacağız.

Freelook Türkiye

Sizlere saatleri tanıtmadan önce Freelook’un nereli olduğunu bilmenizi istiyorum. Freelook 1999 yılında Fransa’da kurulmuş ve 2004 yılında ise Amerika’da çok satılan aksesuarlar listesinde birinci sırada kendine yer bulmuş. Bu da Freelook’un ne kadar kaliteli olduğu anlamını bir kez daha bizlere göstermektedir.

freelook saat fiyatları

Freelook isminin anlamını ise şirket bizlere şöyle açıklıyor. Free, özgür tasarım ve özgür düşünce, look ise şıklığı ve modaya bakışı temsil ediyormuş.

Freelook Saat Kullanıcı Yorumları

İnternette ufak bir tarama yaptığımız da Freelook saat kullananlar, Freelook markasından memnun kaldıklarını, saatlerin de gayet kaliteli olduğunu dile getirmektedirler.

Freelook Saat Modelleri

Freelook saatlerini incelediğimiz de sadeliğin ön planda olduğunu ve bu sadeliğinde öyle normal bir sadelik olduğunu söyleyemeyiz. Bu sadeliği tasarımcılar ufak dokunuşlarla süsleyerek gayet özgün ve şık olmuş durumda. Genel olarak saatler de çelik kordon kullanılmış. Çelik kordon sevmeyenler içinde Freelook, deri kordon da kreasyonlarında bulundurulmuş. Pil olarak saatler de Quartz kullanılmış. Quartz’ı bilmeyenler için açıklayayım. Quartz, saat pili anlamına gelmektedir. Saatlerinde (bu bazı modeller de geçerli) tarih, gün gibi unsurlarda bulundurulmuş.

Freelook Saat Fiyatları

İnternette saat satan e-ticaret sitelerine baktığımızda fiyatların gayet uygun olduğunu görmektesiniz. Freelook’ta bu düşünceye kapılmış olacak ki tiktak.com isimli bir internet sitesinde ürünlerini satmaktadır. Freelook saat modelleri gayet uygun fiyatları vardır. Fiyatları 180TL ile 500TL arasındadır.

Bugün sizlere Freelook markasının saat modellerini inceledik. Aşağıdaki galeriden Freelook saat modellerini inceleyebilirisiniz. Ayrıca bu saatlere yakışacak bir kıyafette önermek istiyorum sizlere. Sitemizde yer alan Diesre bluz modelleri ile gayet şık bir şekilde kombinleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.