Jartiyer Modelleri 2018

584
views

Toplumumuzca yanlış olarak bilinen jartiyer aslında bir çorap değildir. Jartiyerin asıl amacı çorabı tutan lastikli bağdır. Jartiyerin geçmişine baktığımızda Fransızca jarretière isminden gelerek günümüz adını almıştır. Genellikle özel gecelerde kullanılan jartiyerler, bazen de gelinlik içlerinde gelinler tarafından kullanılmaktadır. Jartiyerler çekiciliğinize çekicilik katacak, seksiliğinize de seksilik katacaktır. Bugün sizlere gecenin starı siz olmanızı yarayacak jartiyer modellerini inceleyip, fiyatlarına bakacağız.

Özel bir geceniz var ise, o gecenin starı siz olmak istiyor iseniz, karşınızda cinsi etkilemek istiyorsanız yapmanız gereken şey seksi olmanız. Bunu nasıl yapacağım derseniz, seksi iç giyimlerine yönelmeniz gerekmektedir. Bu kategori de sitemize ilk defa yazıyorum ve günün anlam ve önemi için bende ilk olarak jartiyeri seçtim. Jartiyeri seçmemin ilk sebebi seksi görünmeniz içindir değerli okurlarım. Jartiyerler iki parçadan oluşmaktadır. Çorap ve lastikli bağdandır. Asıl seksi olmanızı yarayan parça lastikli bağdır. Jartiyerler özel geceler için üretilmiş olduğundan ağırlıkla gece mavisi, siyah ve kırmızı renklerinden oluşmaktadır. Fiyatlarına göz atarsak eğer, çok pahalı değildir. Fiyatlar 25TL ile 100TL arasında değişmektedir.

Bugün sizlere seksi olmanızi, gecenin yıldızı ve starı siz olmanız için  siz değerli okurlarıma jartiyer modellerini inceleyip, fiyatlarına baktık. Aşağıdaki galeriden jartiyer modellerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.