Yeni Sezon İçin Alışveriş Tavsiyeleri

332
views

Boş zamanları değerlendirmek için alışveriş yapmak hemen hemen bütün kadınlar tarafından çok sevilen bir alternatif olmakla beraber, öncesinde sezon hakkında biraz bilgi sahibi olmayı gerektirmektedir. Yeni sezon trendlerine hakim olmak, satın alınacak parçaların seçiminde kişiye kolaylık sağlamaktadır.

Yeni Sezonun Kıyafet Trendleri

Yeni sezonda da geçen senenin ilkbahar-yaz sezonundan hatırlayabileceğimiz midi boy etekler kendilerini göstermektedirler. Hem topuklu hem spor ayakkabıyla kombinlenebilen bu etekler, sezon alışverişinde mutlaka listelerde yer almalıdır.

Omuz dekolteli üstler de hakimiyetlerini kaybetmemişlerdir. Bunların yanı sıra elbise ve tulum gibi tek parça ürünler de revaçtadır. Yerlere kadar uzanan uzun ve çiçek desenli elbiseleri pek çok mağazada görmek mümkünken, basit kıyafet akımına uyan tek renk ve sade tulumlar da raflarda yerlerini almıştır. Kıyafetler desenli ve ya desensiz tercih edilebilse de, giysilerin birlikte kullanılarak rengarenk kombinler oluşturulması yeni sezon modasına uymaktadır.

Yeni Sezon Aksesuar 

Tasarımların boyutlarının gittikçe arttığı bu yıllarda, önümüzdeki sezonun en gözde parçalarından biri kocaman küpelerdir. Eskiye dönüş olarak da nitelendirebileceğimiz halka küpelerin her boylarını hem sokaklarda hem de mağazalarda görebilecekken, en çok rağbet görenler ise kesinlikle en büyük boy halka küpelerdir. Bu sade ama büyük küpelerin dışında, her tarafı taşlı ve çiçekli uzun küpeler de kendilerini gösterirken, püsküllü küpeler de gerek spor gerekse klasik kombinlere dahil olabilmektedirler.

Değişik çorapların da tekrar gündeme geldiği yeni sezonda, alışveriş listelerine mutlaka sandaletlerle bile giyilebilen file çoraplar eklenmelidir. Eskiden sadece siyah tercih edilen bu çorapların, şimdilerde her rengini bulmak mümkündür. Bileği geçen her renkte simli, desenli ya da sloganlı çoraplar da sezona uygun giyinmek için tercih edilebilmektedir. Hem saça hem boyna bağlanabilen eşarplar da yine önümüzdeki sezonun gözde parçalarındandır.

Yeni sezonun trendlerinde hem eskiden aşina olduğumuz, hem de yeni yeni alışmaya başladığımız pek çok trend yer almaktadır Alışverişe çıkmadan yeni sezona dair  bilgi sahibi olunarak sezonun modasına yönelik parçalar seçilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.