Patırtı Büyük Beden Tunik Modelleri

2820
views

Dünya’da çeşit çeşit, beden beden insan yaşamaktadır. Şuana kadar baktım ki sitemizde büyük beden bayanlar için büyük beden kıyafet modellerinin olmadığını gördüm. Hemen işe koyuldum ve Patırtı büyük beden tunik modelleri başlıklı bir yazı oluşturmaya karar verdim. Çünkü bizim işimiz insanlara modayı göstermek ve modadan geri kalmamasını sağlamak. Sadece normal beden kıyafetlere yoğunlaşırsak büyük bedenler için bu sorun yaratır ve modadan geri kalır. Daha önce sizlere Sefamerve Tunik Modelleri başlıklı bir makale yazmıştık. Bu yazımız sizler tarafından çok beğenildi ve bana özel mesaj yoluyla tekrar tunik modelleri hakkında bir yazı yazmamı istediniz. Şunu da hatırlatayım size. Bana ne konuda yazı yazmamı sizlerde önerebilirsiniz. Tek yapmanız gereken info@modaezgi.com adresine bir mail göndermek. Bugün siz değerli takipçilerime Patırtı Büyük Beden Tunik Modelleri hakkında bir makale hazırladım.

Şu sıralar çok fazla rast geldiğimiz Patırtı markasının büyük beden tunik modelleri çok revaçta. Çünkü Patırtı aynı Diesre markası gibi uygun fiyat kaliteli ürün mantığıyla hareket ediyor ve bu yolla yoluna devam ediyor. Ufaktan patırtı büyük beden tunik modelleri kısmına göz atarsak eğer tuniklerin genel anlamda hoş olduğunu söyleyebilirim. Renk olarak bu senenin modası olan koyu renkler tercih edilmiş. Bu koyu renkler üzerine çizgili desenler de eklenmiş. Ayrıca tuniklerde gözüme hoş gelen başka bir şey daha söylemek istiyorum. Tuniklerde parlak pullar ile harfler oluşturulmuş ve böylelikle tuniklere hoşluk katılmış. Tabi düz tunik modelleri de mevcut durumda. Onlar da gayet hoş. Ben kıyafet çeşidi alırken en çok dikkat ettiğim hususlardan biri de ürün kumaşları. Çünkü ürün kalitesiz bir kumaştan yapıldığı zaman az ömürlü oluyor. Ben kıyafetlerimin genelde pamuk olmasına dikkat ederim. Çünkü pamuk teri dışarı atarak daha kuru bir tene ve kıyafete sahip olursunuz. Peki sen ne gibi kumaşları almazsın derseniz bana ben polyester ağırlıklı kıyafetleri almam.

Patırtı Büyük Beden Tunik Fiyatları

Büyük beden tunik fiyatları normal tunik fiyatları ile eşdeğerde olduğunu söyleyebiliriz. Genellikle tunik fiyatları 20TL ile 50TL arasında olduğu gibi Patırtı’da da fiyatların 29.99TL’den başladığını söylebiliriz.

Bugün sizlere Patırtı büyük beden tunik modellerini inceledik ve fiyatlarına göz attık. Aşağıdaki galeriden tuniklere bakabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.