Tesettür Gömlek Modelleri

628
views

Yediden yetmişe tüm bayanlar gömlek giymeyi tercih etmişlerdir. Çünkü gömlek ferahlıktır. Çok fazla çeşit gömlek modeli vardır. Dik yakalı, uzun, gizli düğmeli gibi çeşit çeşit gömlek modelleri mevcuttur. Muhafazakar bayanlarda sıklıkla gömleği tercih ediyorlar. Bugün sizlere Modanisa.com’dan aldığımız birbirinden güzel ve birbirinden iyi markaların gömlek modellerini inceleyip, fiyat-kalite analizi yapacağız.

Öncelikle gömlek çeşitlerine göz atmadan ufak bir tüyo vermekte fayda olacağını düşünüyorum. Gömlek alırken %100 pamuk olmamasına dikkat etmeniz gerekiyor. Şimdi bana “aaa %100 pamuk olan ürün neden alnmasın?” diye soracaksınız. %100 pamuk olan gömlek ütü tutmaz, bu yüzden üzerinizde kırışık bir şekilde giyersiniz. Bu ufak bir tüyodan sonra artık modellerimize incelemenin vakti geldiğini düşünüyorum. Çeşit çeşit, desen desen gömlekleri bulmak mevcut. Aslında her şey sizin zevkinize bağlı. İşlemeli gömlek giymek isteyenler, sade gömlek giymek isteyenler aradığı gömleği bulabileceklerdir. Genel olarak sadelik ön planda. Bunu da söylemekte fayda var. Fiyat konusuna gelecek isek, 30TL ile 100TL arasında olup şu sıralar indirimde olan gömlek modelleri de vardır.

Bugün sizlere Tesettür Gömlek Modelleri hakkında bilgiler verip, fiyatlarına inceleyip, ufak tüyolar verdik. Aşağıdaki galerinden gömlek modellerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.