Pileli Etek Modelleri

894
views

2018’in başlarında olduğumuz şu dönemlerde, kışla yaz arasında kalınan ve ne giyip giyemeyeceğimiz konusunda kararsız kaldığımız, 90’larda oldukça popüler olan ve belki hatta 90’lardan da eskilere dayanan pileli etek modelleri tekrar önümüze çıkıyor. Modanın insanı şaşırtma kabiliyeti herkesçe bilinen ve kabul edilen bir gerçek olsa da moda bu sefer Retro tarzı ile gözler önüne geliyor.

Pileli Etek Modası

Pileli etekler boy, kumaş ve renk açısından çeşitlilik göstermektedir. Geçmiş dönemlerde daha çok mini boy pileli etekler kullanılsa da 2018 modası bu tarzı midi boy eteklere taşıyor. Çoğunlukla saten kumaşlar ve ince pileli modelleri açık, canlı ya da parlak renklerle piyasada görüyoruz. Bu tarz midi boy pileli etekler, mucize diyebileceğimiz şekilde bireyin görünüşünde kısa süreli değişiklikler meydana getirebilme özelliğine sahiptir. Midi boy pileli etekler kadınları zarif, uzun boylu gösterir. Basenleri gizlerken aynı zamanda belin inceliğini de vurgular. Yaşa ve mevsime göre de değişiklik göstermez.

kısa pileli etek

Pileli Eteklerde Nasıl Kombin Yapılır?

Her mevsimde giyilebilme özelliğine sahip oldukları için bir eteği hem kolsuz bir gömlekle hem de örgü bir kazakla giyebilirsiniz. Kışın ağırlıklı olarak kadife kumaştan pileli etekler üzerine bir kazak giyilerek kombin yapılabilir. Altına giyilecek yarım botlar ya da tam tersine diz kapağı hizasında çizmeler güzel bir görüntü oluşmasına olanak tanıyabilir. Bahar ya da yaz sezonunda ise açık topuklu ayakkabılar ya da giyeceğiniz beyaz bir spor ayakkabıyla bile şık ve rahat bir görünüme ulaşabilirsiniz. Giyilen baskılı bir tişört ya da askılı bir badi görünüşümüzü tamamlamaya yeterli olacaktır. Belki eklenen ufak aksesuarlar ya da boyuna bağlanan ipek bir eşarpla bu görüntünüzü unutulmaz kılabilirsiniz. Pileli etek modasında önemli olan uygun etek kumaşını uygun mevsimde kullanarak kombinin diğer parçalarıyla uyumlu renk içerisinde olunmasıdır.Son zamanlarda sıkça moda olan pileli etek modelleri ile kombin yapacağınız tişörtlerle şıklığınıza şıklık katacak, ayağınıza giyeceğiniz yarım topuklu ayakkabı ile de tüm gözler sizin üzerinizde olacak.

Sitemizde yer alan diğer modelleri mutlaka incelemenizi öneririm. Özel günlerde şık olmanızı yarayacak abiye elbise modelleri başlıklı yazımızı da inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.