Patırtı Elbise Modelleri

3050
views

Düğünlerde, mezuniyet törenlerinde kısaca özel günlerde şık ve estetik görünmenin yolu güzel giyinmektir. Genellikle bu özel günlerde bayanlar abiye elbise, elbise gibi kıyafet çeşitlerini seçmektedirler. Birbirinden şık ve bir o kadar da güzel olan bu elbise modelleri ile bulunduğunuz ortama ayrı bir hava katacaksınız ve o ortamda ışıl ışıl parlayacaksınız. Kalitenin ve uygun fiyatın buluşma noktası olan Patırtı, 2018 kreasyonunda çıkarmış olduğu Patırtı elbise modelleri çok beğenildi. Gelin hep beraber bu güzel elbise modellerini inceleyelim.

Moda ve tasarımın buluşma noktası olan Modaezgi’de daha önce yayınladığımız bir çok makale oldukça beğenildi ve takip edildi. Daha önce elbise modelleri kategorisine eklediğimiz İpekyol elbise modelleri yazımıza da bağlantılı linkten ulaşabilirsiniz.

Doludizgin Renkli Elbiseler

Kimi kadın renkli elbiselerden, kimi kadın da sade tek renk elbiselerden hoşlanmaktadır. Patırtı’da bu özellik oldukça titiz hazırlanmış olacak ki istediğiniz renk tonunda ve istediğiniz sadelikte elbise modelleri bulmak mümkün. Siyahtan beyaza, tüm renkler patırtı elbise modellerinde kullanılmış. Ayrıca son zamanlarda trend olan renk zıtlığı patırtı elbise modellerinde de var.

omuz dekolteli elbise modelleri

Birbirinden Güzel Tasarımlı Elbiseler

Bana göre bir kıyafetin kaliteli olduğunu ilk olarak kumaşında ikinci olarak ta üzerine sarf edilen emekten anlarım. Patırtı elbise modelleri bu iki kriteri de sağlıyor. Patırtı elbise modelleri genellikle elbiselerde kullanılan viskon kumaşından üretilmekte ki bu kumaşı ben elbisede, abiyede çok beğeniyorum. Patırtı elbise modellerinde birçok tasarım ürünü bulmak mümkün. Her şey sizin zevkinize bağlı. Ben size bir kaç örnek verecek olursam eğer, 2017 ve 2018 de çok revaçta olan kayık yakalar Patırtı elbise modelleri ile bir kez daha karşımıza çıkıyor. Başka bir seçenek olarak yıllarında eskimeyen modası çiçek desenler de yine 2018 patırtı elbise modellerinde mevcut durumda. Ayrıca omuz dekoltesini, yırtmaçları, kemer detayları saymıyorum bile. Düşünün ne kadar geniş bir tasarım yelpazesinin olduğunu.

Patırtı Elbise Modelleri Fiyatları

Sizlere daha önce belirttiğim gibi Patırtı diğer markalara nazaran fiyat konusunda daha uygun. Bu uygunluk kaliteden ödün vermeden yapılmış. Patırtı elbise modelleri 19.99TL ile başlayıp 124.99TL ile son buluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.