İpekyol Elbise Modelleri

1138
views

Abiye elbiseler her zaman giyilmez, yalnız her zaman giyilen bir kıyafet çeşidi vardır. Bu da elbisedir. Elbiseler her ortama ayak uydurabilecek şekilde tasarlanmış ve düzenlenmiştir. Bu da her ortamda sizin şık olmanızı sağlayacaktır. İstediğiniz şekilde elbise modelleri mevcuttur. Hadi fazla lafı uzatmadan İpekyol’un elbise kreasyonuna göz atalım.

Çeşit çeşit elbise vardır. Ama kaliteli elbise İpekyol’dadır. Bundan dolayı bugün sizlere İpekyol’un elbise modellerine göz atacağız. İstediğiniz şekilde elbise tasarlanmış İpekyol’da uzun elbise isteyenlere uzun, kısa tabiri caizse mini elbiselerde kreasyonlarında bulunmaktadır. Çok derin olmasa bile göğüs dekolteli modellerde  mevcuttur. Ben şu zamana kadar hep vurgulamışımdır. Herhangi bi kıyafet modellinin kaliteli olmasını iki unsurdan anlarız. İlk unsur kıyafetin kumaşı, ikinci unsur ise kıyafette işlemenin olup olmayışıdır. İlk unsura biraz göz attığımızda İpekyol’un elbiselerinde neredeyse tüm modellerinde viskon kullanılmış. Bu da kaliteli olduğunu göstermektedir. İkinci unsura gelecek olursak ise bu unsur bence tam olarak İpekyol’u yansıtıyor. Modellerine baktığımda işlemeler ve aksesuarlar ön planda. Renklerine gelecek ise her bir ortama göre seçilmiş ve bu renklere göre tasarlanmış. Yani anlaşılacağı üzere renk yelpazesi oldukça geniş. Şimdi bana soracaksınız bu kadar kaliteli elbiseler pahalıdır diye. Evet bende katılıyorum size bana da biraz tuzlu geldi. Fiyatlar 200TL ile 500TL arasında seyrediyor.

Bugün sizlere İpekyol markasının Elbise Modellerine ve fiyatlarına baktık. Aşağıdaki galeriden elbise modellerini inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.