Diesre 2018 Bluz Modelleri

489
views

Kadınların belki de en çok giydiği kıyafet seçeneklerinden birisidir bluz modelleri. Gerek salaşlığı olsun, gerekse güzelliği olsun vazgeçilmezdir. Her çeşit yaştan bayanların giydiği tunik modelleri ülkemizde çok popülerdir.

Bu yazımızda sizlere Türkiye’nin en büyük alışveriş sitelerinden birisi olan Diesre markasının 2018 kış sezonu için çıkarmış olduğu bluz modellerine bakacağız.Genellikle koyu tonlarını tercih eden Diesre, parlak renk tonlarına da yer vermiş bulunmaktadır. bluz modellerinde işlemelerde göz önünde tutulmaktadır. Çünkü işleme demek ihtişam demektedir. İhtişam demek ise göz önüne çıkmak demektir. İşte bu yüzden Diesre gri ve koyu tonlarına dantel işlemeli motifler koyarak sizlere adete ışıldamanızı sağlayacaktır. Unutmayın ki, ışıldamak sadece parlak kıyafetler giyerek olacak bir şey değildir.

Koyu tonlar üzerin dantel işlemeli motifler ekleyerek de göz önünde bulunabilirsiniz.Ayrıca işlemlerden başka seçenek olarak ta çiçek desenli bluzlarda bulunmaktadır. Çiçek deseni hiçbir moda sezonunda bitmeyeceğini sakın unutmayın.

Diesre, gerek tesettürlü gerekse açık bayanlara yönelik bluz modelleri üretmektedir. Fiyat seçeneği olarak düşük bütçeli bluzlar bulunmaktadır.

Diesre 2018 bluz modellerine aşağıdaki galeriden erişim sağlayabilirsiniz.

Sonraki İçerik2018 Koton Trençkot Modelleri
Paylaş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.