Sedanur Abiye Elbise Modelleri

3010
views

Tesettür giyimin yükselen markası Sedanur, abiye modellerinde oldukça iyi durumda. Öyle ki şuan arama motoru Google’da Sedanur abiye elbise modelleri cümlesinde ilk sıralarda yer alıyor. Ufaktan tesettür giyimin yükselen markası ile ilgili bir kaç bilgi vermek istiyorum sizlere. Öncelikle Sedanur tesettür nerede sorusunun cevabı Bahçelievler olarak verebiliriz. Sedanur tesettür giyimin iletişim numarası ise 0212 909 1515. Hazır, abiye elbise modellerine değinmişken sitemize daha önce eklediğimiz abiye elbise modelleri 2018 başlıklı makalemizi okumanızı ve makale içerisinde yer alan abiye elbiseleri incelemenizi mutlaka öneririm.

Sedanur Collection

Diğer e-ticaret alışveriş sitelerinde olduğu gibi Sedanur’da da oldukça şık ve kaliteli abiye elbise modelleri bulunmakta. Lakin Sedanur markasını diğer markalardan ayıran bir özellik ise Sedanur’un kendi kıyafetlerini kendi üretmesi ve bu kıyafetleri Sedanur Collection adı altında buluşturması.

Dantel Detaylı Tül Abiye Elbiseler

Abiye elbise denilince akla ilk olarak tül gelir. Şuana kadar gördüğüm neredeyse abiye elbise modellerinde tül dekorunu gördüm. Tül dekorunu da ben ayrı yakıştırıyorum nedense. Tül abiye elbiselere dantel işlemesi olmayınca olmuyor. Dantel ve tül birleşimini, fıstıklı baklava gibi düşünebiliriz. Birisi olmayınca diğerinin anlamı çıkmıyor. Sedanur tesettürlü bayanlara yönelik olduğu için abiye elbiseler muhafazakar bir şekilde tasarlanmış. Renk ağırlığı olarak ta koyu tonlar tercih edilmiş. Dantel işlemelerine baktığımızda ise harikulade olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle danteller açık renkte kıyafetin kendisi koyu renkte olduğu için danteller daha bir ön planda.

Dantel Detaylı Tül Abiye Elbiseler

Taş Detaylı Omuzdan Pelerinle Abiye Elbise Modelleri

Prenses olmak için illaki bir kralın kızı olmak zorunda değilsiniz. Sedanur abiye elbise modelleri ile prenses olabileceksiniz. Abiye elbiselere eklenen taş detayı da ayrı bir hoş ve şık durmuş. Omuzlara eklenen pelerinle de vadettiğimiz prenses olabileceksiniz.

taş detaylı omuzdan pelerinli abiye elbise modelleri

Sedanur Abiye Elbise Fiyatları

Abiye elbise denince yüksek fiyatlar bizleri bekler. Çünkü abiye elbiseler üzerinde çok fazla emek ve tasarım vardır. Bu da karşılığını yüksek fiyatlar ile almaktadır. Lakin bu kavram Sedanur için geçerli değildir. Kaliteli ürün uygun fiyat prensibi ile yollarında emin adımlar atan Sedanur, abiye elbise fiyatlarında uygun bir konumda. En düşük abiye elbise 39.99TL, en pahalı abiye elbise fiyatı ise de 399.99TL.

Bugün sizlere Sedanur abiye elbise modelleri hakkında bir makale hazırladık, fiyatlarını da belirttik. Aşağıdaki galeriden abiye elbiselere göz atabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.