Kayık Yaka Gelinlik Modelleri

870
views

Ocak ayının sonuna geldik, 2-3 ay sonra düğün mevsimleri de açılmış olacak. Bende siz değerli okurlarımı düşündüğüm için aranızda belki evlenecek olan var ise gelinlik modellerini bol bol eklemeyi düşünüyorum ve icraata da geçirmiş bulunuyorum. Geçen hafta sizlere düğünlerde prenses olmanızı yarayacak gelinlik modeli olan 2018 Prenses Gelinlik Modelleri yazımı paylaşmıştım. Bu makalemde ise sizlere düğüne adete damga vurmanızı sağlayacak olan gelinlik modelini yani kayık yaka gelinlik modellerinden bahsedeceğim. Lafı fazla uzatmadan hemen incelemeye, onun ardından görsellerle sizleri baş başa bırakmaya devam edelim.

Kayık yaka isminden de anlaşılacağı gibi yaka kısmının adete kayığa benzer şeklinde olmasından ötürüdür. İnternette ufak bir arama yaptığımda bu seneye damga vuracak gelinlik modelinin kayık yaka gelinlik modeli olduğunu gördüm. Kayık yaka gelinlik modellerini az incelediğimizde, zarif ve estetik duruşu adeta sizleri birer melek yapacaktır. Çok fazla zengin, detaylı gelinlik modellerini sevmeyen kişiler için kayık yaka gelinlik modelleri burada imdadınıza koşuyor. Çünkü bu gelinlik modeli tamamen sade ve şık. Şimdi bana soracak olursanız bunun böyle taşlı modelleri yok mu diye. Taşlı gelinlik modelleri de mevcut. Kayık kısmına modelistler tarafından dekolteli bir şekilde taşlarda eklenebiliyor. Peki bu kayık yaka gelinlik modeline nasıl bir saç yapılmalı ve en güzel ne şekilde olur sorusunun cevabı da çok basit. Kayık yaka genel olarak sade bir gelinlik modeli olduğundan saçınızda çok ihtişamlı olmaması gerek. Sade bir topuz ile bu gelinlik modelleyebilirsiniz. Aksesuar olarak kayık yaka gelinlik modeline kolye takılmaması gerek. Bunun nedeni ise göğüs kısmının tül veya benzeri bir kumaş ile kapalı olacağındandır. Bu gelinlik modeline küpe, bilezik ve yüzük kullanılmalıdır.

Bugün sizlere gelin adayları için kayık yaka gelinlik modellerini inceledik. Bu gelinliğe uyacak saç modelleri hakkında bilgi verdik. Aşağıdaki galeriden kayık yaka gelinlik modellerine ulaşabilirsiniz.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.