2018 Tesettür Gelinlik Modelleri

1805
views

Evlilik hayatın bir dönüm noktasıdır. Evlilik fiziksel açıdan önemli olduğu gibi dinen de önemli bir konumdadır. Tabi evlilikte böyle sade sade, kuru kuru olmaz. Evlilikten önce söz için bir abiye elbise. Abiye elbise modelleri ile ilgili bilgilere yandan ulaşabilirsiniz. Sözden sonra artık sıra geldi nişana. Nişan için gelin adaylarının en çok tercih ettiği kıyafet modeli yine abiye elbise modelleridir. Sıra geldi düğünden bir adım öncesi yani kına gecesi. Kına gecesinde bayanların tercih ettiği, bindallı modelleri ve kaftan modelleri. Tamamdır artık düğün için her şey hazır.  Düğünde tabiki de gelin adayları gelinlik modelleri ile fark yaratacaklardır. Artık kış sezonu bitmek üzeredir. Zaten 2018 yılını da girdik. Moda tasarımcıları 2018 tesettür gelinlik modelleri tasarlamaya hatta ve hatta üretmeye bile başlamış. Bugün sizlere 2018 tesettür gelinlik modelleri hakkında bir makale hazırladım. Umarım yazımı beğenirsiniz.

Muhafazakar bayanların tercih ettiği tesettür gelinlik modelleri moda tasarımcıları tarafından tasarlanmaya ve üretilmeye başlandı. 2018 tesettür gelinlik modelleri hakkında benim yorumum olumlu yönde olacaktır. Geçen seneye göre bu sene daha ayrı bir özenle tasarlanmış. Daha öncesinde sizlere prenses gelinlik modelleri ve kayık yaka gelinlik modellerini tanıtmıştık. İlgili gelinlik modellerini linklerden ulaşabilirsiniz. 2018 tesettür gelinlik modelleri bu iki gelinlik modellerinin karışımı sonucu ortaya çıkmış. Hemen açıklayayım size. Prenses gelinlik modelleri üzerine kayık yaka uygulanmış. Bu gelinlik vücudu saracak bir şekilde tasarlanmış, ipek ve tül detayları ile de şıklığa şıklık katmış. Sezonun dikkat çeken gelinlik modellerinden birisi de osmanlı motifli gelinlik modelleridir. Bu modellerde genellikle osmanlı motiflerini taşıyor ve krem veya kirli beyaz kumaşlar ile tasarımcılar tasarlamış. Bu gelinlik modelleri genelde kolları manşetli, yaka, göğüs kısmı osmanlı motifleriyle süslenerek gelinliğe adeta şıklık ve şatafat oluşturuyor.

2018 Tesettür Gelinlik Modelleri Fiyatları

2018 tesettür gelinlik modelleri fiyatları hakkında sizlere ufak bir bilgi vermek istiyorum. Bizlere herhangi bir moda tasarımcısı veya satıcısı olmadığımız için gelinlik modellerinin fiyatları ile ilgili herhangi bir fikre sahip değiliz. Bu nedenle bu makalemizde sizlere yardımcı olamıyoruz.

Bugün sizlere 2018 tesettür gelinlik modelleri hakkında ufak bilgiler verdik. Aşağıdaki galeriden 2018 tesettür gelinlik modellerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.