Alyans Modelleri 2018

1266
views

Düğün sezonu yaklaşıyor. Yaklaştıkça da gelin ve damat adaylarını heyecan ve telaş sarmış durumda. Bu telaşı ortadan gidermek için sitemizde yer alan içerikleri ve  yeni eklenecek içerikleri sürekli güncel tutarak, sizler için bir nevi ön hazırlık oluşturuyoruz. Bu ön hazırlık neticesinde çarşıya veya herhangi bir alışveriş merkezine gittiğinizde zorluk çekmeden alışveriş yapabiliyorsunuz. Neyse biz konumuza geri dönelim. Evlilik için ilk adım yüzük takmaktır. Yüzük, küçük bir adım gibi gözükse de çok büyük bir öneme sahiptir. Her sene olduğu gibi bu sene de alyans modelleri yine harika. Alyans modelleri 2018 hakkındaki her şeyi bu yazımızda bulabilirsiniz. Ayrıca düğün denilince akla ilk gelen gelinliktir. 2018 prenses gelinlik modelleri  başlıklı makalemizi de okuyabilirsiniz.

Sarı Altın Çift Alyanslar

sarı altın çift alyans modelleri

2018 sezonunda her şey de olduğu gibi alyans modellerinde de taşın önemi bir başka. Alyanslarda  da  çoğu modellerinde taş eklenmiş. 2018 alyans modeller görüşümce çok güzel ve hoş olmuş. Dinimize göre erkeklerin altın bir takı takması haram kılınmış. Lakin sadece nişan gününde veya düğün gününde takanlar için veya sürekli takanlar için de bu makalemizde erkek alyansları da inceleyeceğiz. Sarı altın alyanslara baktığımız da sadeliğin ön planda olduğunu görmekteyiz. Düz alyans modelleri sevenler için de güzel ve hoş düşünülmüş. Ayrıca çizgi desenli alyanslar da  Atasay’ın sarı altın çift alyans modellerinde bulunmaktadır. Bir başka güzel modellerinde birisi de gelin adayına taşlı alyans, erkek adayına ise kabartma desenli alyans modelidir. Bu benim alyans modellerinde favorimdir. Atasay altın alyanslarda, 14 ayar altın alyanslar ve buna tekabül eden 4.38 gram altınlar kullanılmış. Altın alyans fiyatları kısmına gelecek olursak Atasay evlilik hazırlıkları yapanlar için güzel ve makul bir fiyat belirtmişler. Genel olarak 990TL ile 2000TL arasında altın alyans modelleri 2018 bulmak mümkün.

Gümüş Alyans Modelleri

Bütçesi altın alyanslara yetmeyenler için tasarımcılar gümüş alyanslar üretmiş ve tasarlamışlar. Alyans modelleri 2018 kategorisinde gümüş alyanslar hoş ve güzel. Altın alyanslarda bahsettiğim erkeklerin altın takı takması haram cümlesini burada tekrar kullanarak gümüş alyanslar takılmasını öneriyorum. Yine gümüş alyanslar da olduğu gibi taşlar eklenmiş ve geometrik şekiller verilerek te süslenmiş durumda. Gümüş alyans fiyatları kısmına yine gelecek olursak. Gümüş alyans modelleri 2018 fiyatları 100TL ile 400TL arasında.

gümüş alyans modelleri

Bugün sizlere alyans modelleri 2018 hakkındaki tüm detayları açıkladık. Aşağıdaki galeriden alyans modellerini inceleyebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.