Silk Home Eşarp Modelleri

636
views

Tesettürlü bayanlar için giyimde birinci unsur eşarp ve şaldır. Daha önce Aker Şal Modelleri makalemizi yayınlamıştık. Şimdi sıra geldi eşarp modellerini incelemeye. Eşarplar genel olarak şıklığı ön plana çıkarmak içindir. Şallar sade ve düz, eşarplar ise desenlidir. Bugün sizlere daha taze bir marka olan Silk Home’un eşarp modellerine bakacağız ve fiyat-kalite analizi yapacağız.

Silk Home markasının eşarp modellerine ufaktan bir göz attığımızda desenli şekillerin ön planda olduğunu görmekteyiz. Bu desenler kıyafetlerinizle uyum içerisinde olacağından rahatlıkla kombin yapabilirsiniz. Çok fazla ayrıntı ve deseni eşarplarında tercih etmeyen bayanlar için de sade düz ama yine şık olacağınız eşarp modelleri de mevcut durumda. Eşarplarında ipek kumaşı tercih eden Silk Home kaliteden de ödün vermemektedir. Fiyatlarına genel olarak baktığımızda 69.99TL ile 99.99TL arasında olup bu fiyatı sonuna kadar hak ediyor. Şunu belirtmek isterim ki bu eşarplar ipek yani yıpranmaz ve uzun süre kullanabilirsiniz. Ucuz naylon eşarba 10TL para verip 1 sene içerisinde deforme olacağına ipek bir eşarba 80 TL para verip 4-5 sene kullanabilirsiniz. Tabi bu benim fikrim.

Bugün sizlere Silk Home markasının eşarp modelleri hakkında bilgiler verip, fiyat-kalite analizi yaptık. Aşağıdaki galeriden Silk Home eşarp modellerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.