Levidor Eşarp Modelleri

2694
views

Son zamanlarda adını sıkça duyduğum Levidor, eşarp ve şal kategorisinde lider markalardan bir tanesi. Twill adı altında çıkarttığı eşarp & şal modelleri muhafazakar bayanlar tarafından çok büyük bir ilgiyle beğeniliyor. Tabi bu kadar revaçta olan bir markayı bizde ele almadan olmaz dedik ve bugün sizlere Levidor eşarp modelleri hakkında ufak bir makale hazırladık. Şunu da belirtmekte fayda var, levidor eşarp kimin diye sorular var internette. Levidor kendi bünyesine ait bir marka arkadaşlar. Eşarp ve şallarını kendisini üretiyor ve çeşitli platformlarda satışa çıkarıyor. Levidor eşarp instagram adresine buradan ulaşabilirsiniz. Levidor tivil eşarp 2018 ve daha fazlası makalemizde inceleyebilirsiniz.

Levidor Twill Eşarp

levidor twill ipek eşarp modelleri

Bu makaleyi hazırlarken aklımda ufak tefek sorular vardı. Twill Türkçe okunuşuyla tivil nedir diye. Twill İngilizce bir kelime olup Türkçe anlamı ise kabartma veya fitilli anlamlarını taşımaktadır. Bir diğer anlamı ise kumaşın ipek olduğunu söylemektedir bize. Şimdi asıl konuya geçelim biz. Levidor twill eşarpları çok beğendim. Geometrik desenli tasarımları eşarplara çok fazla yakıştırdığımdan da olabilir bu beğeni. Eşarplarda çok fazla bir renk yelpazesinin olduğunu söyleyebileceğimiz gibi, çok fazla tasarımında olduğunu yine söyleyebiliriz. Yalnız levidor eşarp modelleri ürünlerinde beğendiğim bir başka özellik ise, tasarımlarda kullanılan renk uyumu. Üzerinize bir tunik giydiğiniz zaman o tunikle levidordan aldığınız herhangi bir eşarbı direk olarak kombin yapabiliyorsunuz. Çünkü levidor eşarp modellerinde tek bir eşarpta onlarca renk bulunuyor ve bu renklerle çok kolay kombin yapabileceksiniz.

Bir başka desen de her eşarpta bulunan çiçek desenleri. Modası hiç eskimeyen bu desenler bayanlar tarafından çok fazla tercih ediliyor. Bu tercihte kimi zaman doğru olduğu gibi kimi zaman da kombin ile de uyuşmuyor.

Levidor Eşarp Fiyatları

Eşarp dünyasın önemli markarından levidor çıkardığı ürünler ile herkesin dilinde. Peki bu eşarpların fiyatları ne kadar? Levidor eşarp modelleri tıpkı kalitesi gibi fiyatı da uygun. Neredeyse tüm eşarplar 89.90TL.

Modaezgi.com‘da yer alan diğer makaleleri de mutlaka incelemenizi öneririm. Size önerebileceğim bir yazı ise Silk Home eşarp modelleri‘dir. Tesettür dünyasının önemli markalarını yazılarımızda ele almaya ürünlerini incelemeye ve fiyat kalite analizi yapmaya çalışıyoruz. Bizi desteklediğiniz için teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.