Zara Trençkot Modelleri

857
views

Dünyaca ünlü Zara markası bildiğiniz üzere Türk bayanlar içinde önemli bir noktaya sahip. Çünkü Zara demek iyi giyinmek demektir, kaliteli giyinmek demektir. İçerdiği yüzlerce kıyafet modelleri çok revaştadır. Diğer giyim markalarından biraz daha pahalı olsa da bu pahalılığı son derece hakediyor. Bugün sizlere Zara markasının 2018 kreasyonu için hazırlamış olduğu Trençkot modellerine inceleyip, fiyat-kalite analizi yapacağız.

Türkiye’de İspanyol devi Zara markası İstanbul’un her yerinde hemen hemen mevcut. Ayrıca İstanbul dışı olsa bilene internet sitesi üzerinden de alışveriş yapabilirsiniz. Zara’nın trençkot modellerine ufak bir göz gezdirdiğimizde modellerinde kumaş olarak yünü tercih ettiğini görebilmekteyiz. Çünkü yün kış aylarında bizleri sıcacık tutacak, trençkotun şıklığı ile de tüm gözler bizde olacak. Trençkotlarda başka bir özellik ise sadeliğin göz önünde olmasıdır. Zara’nın trençkotlarda ürettiği ayrı bir ürün daha bulunmakta. Bu ürün ise çift taraflı kontrast kaban olması. Zara’nın trençkotlarda uygulamış olduğu fiyatlar ise 200TL ile 400TL arasında değişiklik gösterebiliyor. Yalnız şunu belirtmek isterim ki Zara’dan almış olduğunuz trençkotlar bu fiyatları sonuna kadar hakediyor.

Bugün sizlere Zara trençkot modellerini inceleyip fiyatlarına baktıp. Aşağıdaki galerinden trençkot modellerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.