Refka Ferace Modelleri

902
views

Tesettürlü bayanların giymekte en çok tercih ettiği dış giyim ürünlerinden birisi de feracedir. Feraceyi tercih etmelerinin en büyük sebeplerinden birisi de vücudu kaplaması ve vücut hatlarını belli etmemesidir. Günümüzde gittikçe modernleşen ferace modelleri üretilmekte olup, çoğu marka da kreasyonlarına eklemektedir. Bugün sizlere tesettür giyim dünyasının öncü markalarından birisi olan Refka markasını inceleyip, fiyatlarına bakacağız.

Refka, tesettür dünyası için öncü markalardan bir tanesi. Kreasyonlarına eklediği onlarca kıyafet çeşitlerini çeşitli ortamlarda satmakta, uygun fiyat ve kaliteli ürün ile bayanların sıkça beğenisini toplamaktadır. Öyleki bu beğeni onu bir marka haline getirmiştir. Refka’nın ferace modellerine baktığımızda gözümüze ilk çarpan Mezopotamya bölgesine ait olduklarını hissettireceklerdir. Renk uyumları ile işlemeler birbirlerini uyuşturmuş, farklı renk seçenekleri ile de kreasyonlarına farklı bir hava katmıştır. Fiyatlarına bakacak olursak 100TL ile 250TL arasında değişmektedir.

Bugün sizlere Refka markasının ferace modellerini inceledik, fiyatlarına baktık. Aşağıdaki galeriden ferace modellerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.