Bayan Kot Ceket Modelleri

1187
views

Erkeklerde bayanlarda kot ceketlerini çok severek giyer. Geçmiş yıllara bakarsak, 80’ler, 90’lardan kastediyorum o zamanlar daha çok kullanılıyormuş. Şuan ki zaman diliminde ise reklamlarda sık sık karşımıza çıkıyor ve giyim mağazaları da buna göre kot ceketlerini satışa çıkarıyor. Böylelikle neredeyse her gencin üzerinde bir kot ceket görmemiz mümkün oluyor. Bayan kot ceket modelleri için sitemizi sürekli güncel kılıyoruz. Daha fazla kot ceket modelleri için linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bugün sizlere başlıktan da anlayacağınız üzere kot ceket modellerini inceleyeceğiz.

Kot ceketleri günlük hayatta şık olmanızı yarayacak bir dış giyim ürünü. Sokağa çıktığınızda üzerinize giyebileceğiniz kullanımı kolay, şık bir ürün. Böyle olduğu için giyim markaları kot ceket olayına çok sıcak bakıyor ve mağazalarda kot ceket ürünlerinden birini görmemiz mümkün oluyor. Kot ceketlerden daha da ileriye gidilerek kot gömlek modelleri bile üretilmeye ve her yaştan insanın bu kıyafet çeşitlerini giymekte.Sıra geldi Koton firmasının kot ceketlerini incelemeye. Kot ceketi duyunca akla ilk gelen jean rengi yani mavi renk tonlarıdır. Lakin tüm markalar artık siyah rengi de kotta kullanıyor ve bana göre bu da çok hoş duruyor. Kotonun ceket modellerinde bir çok detay kullanılmış durumda. Yırtık görünümlü kot ceket, düğme desenli kot ceket, fermuarlı kot ceket, boncuk detaylı kot ceket, işlemeli kot ceket, taş ve pul detaylı kot ceket ve baskılı kot ceket modelleri karşımıza çıkıyor.

Kot Ceket Fiyatları

Fiyat olarak ise Koton diğer markalara nazaran daha uygun ve kaliteli bir fiyat yapısına gitmiş. Kotonda kot ceket fiyatları en düşük olarak 50TL, en yüksek kot ceketi fiyatı olarak ta 129.99TL ile karşımıza çıkıyor.

Bugün sizlere Koton’un kot ceket modellerini inceledik ve fiyatlarına baktık. Aşağıdaki galeriden kot ceket modellerine bakabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.