Dekoratif Tuğla Modelleri

448
views
Country Stone Kültür Taşı - Tuğlası Uygulaması

Dekoratif tuğla modelleriyle evinizi ya da iş yerinizi şık gösterebilirsiniz. Eskitme duran tuğla modelleriyle duvarlarınıza hoş bir görünüm katabilirsiniz. Tercih edeceğiniz tuğla modelleri büyük ya da küçük olabilir. Eğer duvarınız genişse büyük tuğla modellerini tercih edebilirsiniz. Fakat duvarlarınız küçük ve eni de darsa küçük ve kiremit renkli tuğlaları tercih edebilirsiniz.

Doğal bir görünüm katacak olan tuğla modellerinden biri de dekoratif Antik tuğladır. Bu tuğla modeli genel de ev için tercih edilmektedir. Çok hoş görünüme sahip tuğlalarınızı evinizin sadece bir duvarı için de kullanabilirsiniz.

Günümüz de tercih edilen dekorasyon şekli ev ya da iş yeriniz için sadece tek bir duvara dekoratif tuğla ile kaplamaktır. Böylece ev ya da iş yerinizin iç dekorasyonu daha canlı görünecektir. Tercih edeceğiniz renkler genel de kiremit renkli tuğla modelleri olmalıdır. Fakat renkli tuğlalar da tercih edebilirsiniz.
Bir diğer önemli konu da kullanacağınız dekoratif tuğlaları bulunduğunuz yerin dekorasyonuna göre değerlendirmelisiniz. Örneğin; kahverengi koltuk takımı için tercihiniz kiremit renkli tuğlalar olmalıdır.

Dekoratif Barok tuğla modeli duvarınıza eşsiz bir görünüm katarken tarihi bir görünüm de sağlayacaktır. Eğer mobilyalarınız açık renk de ise beyaz  tuğla modellerini tercih edebilirsiniz. Beyaz dekoratif Antik tuğla tercihleriniz arasında olabilir. Dekoratif beyaz tuğlalar şıklık katar. Ayrıca odanız için kullanacağınız beyaz tuğlalar bulunduğunuz yere aydınlık katacaktır.

Dekoratif tuğla modellerini mutfak ya da antreniz için de kullanabilirsiniz. Mutfak da genellikle tercih edilen yer yemek masasına ait duvardır. Antre de ise kapı kenarları, vestiyerin olduğu kısım ve antreniz de boydan ayna varsa onun arka duvarına olabilir. Her zaman sadelikten yanaysanız tercihleriniz arasında Harman tuğla modeli olabilir. Bu tuğla modeli irili ufaklıdır. Küçük bir alana sahipseniz bu dekoratif tuğla modeli ile bulunduğunuz yeri oldukça gösterişli gösterebilirsiniz.

Bir diğer model de Asur tuğla modelidir. Rengi beyaz olan bu tuğla modeli duvarlarınız için aradığınız şıklığı yakalayabilirsiniz. Eğer bir lokanta açacaksanız ve dekoratif tuğla ile şekillendirecekseniz tercihleriniz arasında Ladrillo Cemento tuğla uygun olacaktır. Ladrillo Cemento tuğlayı kafe ya da lokanta tarzı yemek yenilen yerler için  kullanmanız daha uygun olacaktır. Günümüz de yeni üretilen bir dekoratif tuğla ismi de Bergama tuğla modelidir. Bu model duvarlarınızın oldukça güzel görünmesini sağlarken en çok satılan dekoratif tuğla modelleri arasında listenin en başındadır. Herkes tarafından tercih edilen bu model hemen hemen her mobilya için uygundur. Sizler de bu dekoratif tuğla örnekleri ile tercihler yaparak eviniz için güzel bir dokunuş yapabilirsiniz.

Dekoratif Tuğla Fiyatları

Dekoratif tuğlalar genellikle 5m² ölçüsünden fiyatlandırılmaktadır. İnternette ufak bir araştırma yaptığımızda gittigidiyor, dekorazon gibi sitelerde 15TL ile 30TL arasında olduğunu görülmektedir. Sitemizde yer alan diğer dekorasyon modelleri ürünlerine ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.