Stiletto Modelleri ve Fiyatları

553
views

Bayanların sıklıkla giydiği ve vazgeçemediği ayakkabı modellerinden birisi olan Stiletto 1950 senesinde Fransız bir adam tarafından üretilmiş ve günümüze kadar ulaşmıştır.  Renk renk, çeşit çeşit Stiletto modellerine ulaşabileceğimiz gibi her yapıya uygun ayak modeline de uyarlanabilir. Stiletto modelleri yapıları gereği ince ve uzun topuklu olmak zorundadır. Topuk boyları 12-13 cm arasında olup rahatlıkla giyebileceksiniz. Şunu da belirtmek isterim ki, Stiletto’ya ufak kombin tavsiyesinde bulunursak bu tercihimiz jean pantolonlar olacaktır. Tesettürlü bayanlar için kot pantolon modellerine yandaki linkten ulaşabilirsiniz. Ayrıca ayakkabı & şal modelleri sayfamıza da yandaki linkten ulaşabilirsiniz. Bugün anlaşılacağı üzere ayakkabı modellerinden kadınların çok fazla beğendiği ve tercih ettiği Stiletto modelleri ve fiyatları ile ilgili bir makale hazırlayacağız.

Stiletto’lar aslında her ortamda giyilebilir. Özel günlerde, günlük hayatta gibi yerler buna örnek olabilir. Ufak bir bilgi verecek olursak, Stiletto sağlık açısından olumlu değildir. Ünlü modacı Victoria Beckham stiletto giymesi yüzünden omurgasında disk kayması meydana gelmiştir. Lakin halen stiletto giymeye devam etmektedir. Artık stiletto modellerini incelemeye başlayabiliriz. Hotiç markasının stiletto modellerine baktığımızda geniş bir renk yelpazesine sahip olduğunu görüyoruz. Taşlı stiletto modelleri, bilek bağlı stiletto modelleri, çiçek desenli stiletto modelleri bunlara örnek olabilir. Stiletto modellerinde en önemli husus topuk boylarıdır. Topuk boyları ortalama olarak 12-13 santimetredir. Bu boyların altında olduğu zaman o artık stiletto olmaktan çıkmaktadır. Ayrıca stilettoların topukları ince olmak zorundadır. Size en güzel tavsiyem stilettoları kıyafetinize göre almanızdır.

Stiletto Fiyatları

Normal bir ayakkabıdan daha pahalı olmasına rağmen daha şık durduğu kesin. Ben şık olayım parası önemli değil diyen bayanlarımız stilettoları özgürce alabileceklerdir. Lakin bütçesi pahalı bir stiletto almaya yetmeyecek bayanlar için yine ucuz ama kaliteli stiletto modelleri bulmak mümkün. Hotiç’in stiletto modellerinin fiyatlarına baktığımızda fiyatların çok da pahalı olduğunu düşünmüyorum. Şöyle bir çıkarımda bulunmak istiyorum. En kötü bir spor ayakkabısı 150 TL, iyi bir spor ayakkabısı fiyatları 300TL aralığında. Stiletto modelleri de her zaman giyilmeyeceği için uzun süre kullanılabileceği için bu fiyatları vermek bana mantıklı geliyor. Hotiç’te ucuz bir stiletto 119.90TL, pahalı bir stiletto ise 499.90TL’dir. Yani her bütçeye uygun fiyatları vardır.

Bugün sizlere Hotiç markasının Stiletto Modelleri 2018 inceledik. Aşağıdaki galeriden bu modellere ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi yazınız

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.